MK Productions

O nas

MK Productions – produkcja filmowa

MK Productions to firma zajmująca się profesjonalnymi usługami związanymi z produkcją filmową. Wykonujemy kopleksową produkcję od scenariusza, aż po postprodukcję. Naszym zadaniem jest zaprezentowanie Twojego biznesu z jak najlepszej strony w formie audiowizualnej. Specjalizujemy się w wykonywaniu teledysków muzycznych, filmów wizerunkowych, korporacyjnych, produktowych, promocyjnych, reportażowych. Ponadto wykonujemy relacje (w tym live) z imprez masowych, eventów etc.

Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe, prowadząc jednocześnie rental sprzętu video, w naszych magazynach mamy m.in. stabilizatory żyroskopowe, krany kamerowe, jazdy kamerowe, drony, kamery SUPER 35mm, pełne zestawy optyki. Dysponujemy własnym filmowo-fotograficznym studio z jedną z największych cykloram 10m x 6m x 6m.

MK Productions pracuje także dla innych producentów i domów produkcyjnych jako niezalezny operator (kamery, drona, kranu kamerowego etc.)

 

WSPÓŁPRACA

Wspóracowaliśmy już m.in. z firmami i osobami tj. Polsat, Cleo, Krzystof Kiliański, Alicja Ruchała, Donatan, Subway, Kratki.pl, Warta, Jadar, Wasik, ZTE RADOM, Druk24 oraz zawodowymi aktorami i scenarzystami. Pracujemy na terenie całego kraju i poza jego granicami, a współpraca z nami to gwarancja twojego zadowolenia, a także profesjonalizm całej załogi.

GALERIA

Sprawdź jak wygląda nasza praca przy projektach

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY